KORAK DO ČETVRTFINALA /

Tottenhamova java na San Siru

U prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, Tottenham na San Siru pobijedio Milan 1:0. Strijelac je bio Crouch. Od naših igrača, Ćorluka je počeo utakmicu, dok su Modrić i Kranjčar ušli u drugom poluvremenu.

15.2.2011.
21:40

U prvoj utakmici osmine finala, Tottenham je na San Siru pobijedio Milan 1:0. Jedini strijalc bio je Crouch u 80. minuti.

Od naših igrača samo je Ćorluka počeo utakmicu od prve minute, no naš je reprezentativac u 57. minuti na nosilima iznešen s travnjaka nakon krvničkog starta Flaminija.

Pet minuta kasnije u igru je ušao i Modrić umjesto Van der Vaarta, a u 75 minuti je Niko Kranjčar zamijenio Pienaara.

U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Ibrahimović je škaricama dao gol, kojeg je sudac poništio zbog prekršaja kojeg je Ibro prethodno napravio.

U drugoj utakmici Valencia i Schalke su odigrali na Mestalli 1:1. Španjolci su poveli u 17. minuti preko Soldada, a izjednačio je "kralj Raul" u 64. minuti.