Dobra prilika / Vekić za finale St. Petersburga protiv ruske veteranke koja je već jednom završila karijeru

Kompletirani su svi mečevi četvrtfinala WTA turnira u St. Petersburgu

1.2.2019.
19:07
WTA St. Petersburg

Danas su iz St. Petersburga stigle sjajne vijesti za hrvatski tenis. Donna Vekić je porazila Petru Kvitovu i došla do polufinala WTA turnira. Kasnije su odigrana još dva četvrtfinalna ogleda, a hrvatska tenisačica saznala je tko će joj stajati na putu do finala. Bit će to ruska tenisačica Vera Zvonareva.

Najuzbudljiviji je definitivno bio meč između Darije Kasatkine i Zvonareve. U prvom setu Zvonareva je bila bolja i u četvrtom gemu došla do breaka. Treća nositeljica uspjela se vratiti u sljedećem gemu i izjednačiti, ali Zvonareva ponovno dolazi do breaka u osmom gemu i osvaja set sa 6:3.