Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
RUSIJA U ČETVRTFINALU: /

Sad čekaju pobjednika skupine E u kojoj je Hrvatska

Rusija osigurala plasman u četvrtfinale prije meča parova

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Ruski tenisač Daniil Medvjedev, 5. na ATP ljestvici, svladao je Norvežanina Caspera Ruuda (ATP-53.) u dva seta 6-3, 7-6 (8/6) u utorak u Perthu osiguravši tako Rusiji pobjedu od 3-0 u susretu 2. kola skupine D ATP kupa i plasman u četvrtfinale tog natjecanja.

Izgubili u parovima, ali nije taj poraz bio bitan

Karen Khachanov (ATP-17.) je također slavio, sa 6-2, 6-1 bio je bolji od Viktora Durasovića pa je Rusija osigurala plasman u četvrtfinale prije meča parova. Teymuraz Gabashvili i Konstantin Kravchuk su u meču parova svladali Durasovića i Ruuda 7-6(4), 6-4 za ukupan rezultat od 3-0.

Hrvatska u srijedu igra zadnji susret u skupini E protiv Argentine

Ruska reprezentacija koju čine Medvedev, Khachanov, Teymuraz Gabashvili, Ivan Nedelko i Konstantin Kravchuk ide u Sydney gdje je će grati protiv pobjednika skupine E u kojoj je Hrvatska.

Hrvatska u srijedu igra zadnji susret u skupini E protiv Argentine, a prije toga je sa 3-0 svladala Austriju i onda sa 2-1 Poljsku. Argentina također ima dvije pobjede, u prvom kolu je sa 2-1 slavila protiv Poljske, a u drugom je kolu svladala Austriju 3-0.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike