veliko iznenađenje / Novi šok za Đokovića: Borbeni Španjolac pobijedio ga već drugi put u godini

Prvi igrač svijeta doživio je novo razočaranje

27.3.2019.
7:52
AP Images

Sedmi nositelj turnira u Miamiju na zadovoljstvo organizatora prošao je u četvrtfinale. John Isner u dva tie-breaka bio je bolji od Kylea Edmunda nakon sat i 45 minuta igre. Isner je ispucao 17 aseva, Edmund deset, a susret je u gotovo svim parametrima bio izjednačen. Svaki je imao po jednu break-priliku koju je i iskoristio i to Isner kod 3:2 u prvom setu nakon čega se Edmund vratio i smanjio na 5:4. Tie-breakovi ipak su pripali domaćem igraču.

Iznenađenje je priredio Roberto Bautista Agut koji je u tri seta bio bolji od Novaka Đokovića. Poraz Đokovića od Španjolca iznenađenje je samo po sebi, a kako se meč razvijao, ništa nije govorilo da bi moglo do ovoga doći.