NEPREPOZNATLJIVI MESSI / Sulejman srušio favoriziranu Barcelonu

Nogometaši Milana hrabrom su igrom uspjeli doći do velike prednosti (2:0) u prvom susretu protiv Barcelone u osmini finala Lige prvaka.

20.2.2013.
22:30
AP Images

Prvih 45 minuta večerašnjeg derbija između Milana i Barcelone ostat će zapamćeno po samo jednom Barcinom udarcu u okvir vrata.

Osim toga gotovo da nije bilo opasnih akcija pa se činilo kao da gledamo dosadnu uspavanku europskih giganata.

Ipak, u drugom poluvremenu Milan uz malo sreće dolazi do vodstva nakon pogotka Kevina Princea Boatenga u 57. minuti susreta. Nakon toga se igra malo rasplamsala uz par oštrih startova i nekoliko akcija, ali nije bilo gola do 81. minute kada SuleymanAli Muntari povećava vodstvo domaćih na 2:0. Rossoneri su uspjeli zaustaviti glavno oružje gostiju - LionelaMessija kojeg se nije vidjelo skoro čitav susret.

U drugom susretu večeri Galatasaray je remizirao sa Schalkeom 1:1, a golove su postigli Yilma i Jones.