STRAŠNE VIJESTI IZ MILANA: / Talijani objavili koliko Brozovića neće biti na travnjaku

Veliki je to problem ta Inter

20.1.2020.
17:09

Nogometaši Leccea priredili su iznenađenje odigravši 1-1 protiv Intera u susretu 20. kola talijanskog prvenstva. Inter je poveo u 71. minuti golom Alessandra Bastonija, a šest minuta kasnije izjednačio je Marco Mancosu. Za Inter je do 82. minute igrao Marcelo Brozović, ali čini se kako situacija s Hrvatom nije baš najbolja. vatreni je napustio stadion na štakama nakon što ga je suparnički igrač udario po nozi zbog čega mu je stradao gležanj.

NEŠTO SE DOGAĐA S BROZOVIĆEM: /

Trebamo li biti zabrinuti zbog prizora koji su Talijani snimili nakon posljednje utakmice?

Prema prvim prognozama čeka ga oporavaka od 20 do 40 dana. Kako javlja talijanski Goal propustiti će utakmice s Vcagliarijem, Udineseom i derbi s Milanom 9. veljače, ako dođe do komplikacije neće Conteu biti na raspolaganju niti protiv Lazija, Samprodije, a možda i protiv Juventusa početkom ožujka.

Marcelo Brozovic of Inter during the Coppa Italia match at Giuseppe Meazza, Milan. Picture date: 14th January 2020. Picture credit should read: Jonathan Moscrop/Sportimage via PA Images, Image: 492967708, License: Rights-managed, Restrictions: RESTRICTIONS: Use subject to restrictions. Editorial use only. Book and magazine sales permitted providing not solely devoted to any one team / player / match. No commercial use. Call +44 (0)1158 447447 for further information., Model Release: no, Credit line:

Ogroman je to problem za Inter jer Brozović im je ključni igrač ove sezone. Odigrao je 26 utakmica u kojima je zabio dva gola i još pet namjestio.