IDUĆI SUPARNIK / Najbolji kanadski nogometaš uoči Hrvatske poslao poruku navijačima i Vatrenima: 'Razočaravajući rezultat, ali...'

Hrvatska će u 2. kolu u nedjelju od 17 sati igrati protiv Kanad

24.11.2022.
14:24
Igor Kralj/PIXSELL

U susretu 1. kola skupine F na Svjetskom nogometnom prvenstvu, u kojoj igra i Hrvatska, Belgija je svladala Kanadu sa 1-0 (1-0). Strijelac jedinog gola bio je Michy Batshuayi (44).

Kanada je bila daleko bolja momčad u prvom poluvremenu, ali nije pogodila brojne prilike, uključujući i kazneni udarac kojega je u 11. minuti Courtois obranio Daviesu, pa je bila kažnjena u završnici tog dijela iz najjednostavnije akcije. Alderweireld je uputio dugu loptu sa svoje polovice, Batshuayi se ubacio između dva stopera i zatim udarcem lijevom nogom iz prve svladao Borjana.

NEVJEROJATNA ŽIVOTNA PRIČA /

Tko je Alphonso Davies, igrač koji je zabio Hrvatskoj: Rođen u izbjegličkom kampu i nije imalo izgleda, a onda se dogodila 'eksplozija'

Hrvatska će u 2. kolu u nedjelju od 17 sati igrati protiv Kanade, dok će istoga dana svoj susret 2. kola igrati i Belgija - Maroko od 14 sati.

A dan nakon utakmice na twiteru se golasio najbolji kanadski nogometaš Alphonso Davies.

"Razočaravajući rezultat protiv vrhunske momčadi Svjetskog prvenstva. Imamo još dvije utakmice do kraja, idemo opet u nedjelju! Hvala svim navijačima na podršci!", poručio je.

Iza ovoga mladića je nevjerojatna priča, od rođenja u izbjegličkom kampu u Gani, do nastupa na svjetskom prvenstvu u Kataru, o čemu više možete pročitati ovdje.