SAVRŠEN ODGOVOR / Kramarić nakon razbijanja Kanade poslao poruku njihovom izborniku: 'Na kraju smo mi pokazali tko će sj***ti koga...'

Hrvatska je primila gol u 68. sekundi pa 'pregazila' Kanadu

27.11.2022.
19:47
Goran Stanzl/PIXSELL

Hrvatski nogometaši došli su do prve pobjede na Svjetskom prvenstvu u Katru svladavši Kanadu s uvjerljivih 4-1 (2-1) u nedjeljnom dvoboju na stadionu Khalifa International u Dohi.

BRUTALNE REAKCIJE /

Srpski mediji divljaju nakon velike pobjede Vatrenih: 'Hrvatska mora hitno biti žestoko kažnjena!'

Kanađani su poveli već u drugoj minuti pogotkom Alphonsa Daviesa, ali Hrvatska je već do poluvremena preokrenula rezultat. Andrej Kramarić je izjednačio u 36. minuti na asistenciju Ivana Perišića, a za 2-1 je u 44. minuti pogodio Marko Livaja nakon dodavanja Josipa Juranovića. Kramarić je u 70. minuti svojim drugim pogotkom, ponovno uz Perišićevu asistenciju, povećao prednost na 3-1, a konačnih 4-1 postavio je Lovro Majer u četvrtoj minuti dodatka na dodavanje Mislava Oršića

Nakon prvog kola SP-a izbornik Kanade John Herdman je izjavio kako "njegova momčad zasluženo igra SP" te kako će "sje*ati Hrvatsku". Njegova izjava podigla je puno prašine.

Sada, nakon što su Vatreni "razbili" Kanađane, dvostrukog strijelca Kramarića kanadski novinari su pitali je li ta Herdmanova izjava motivirala hrvatske nogometaše, na što je on ponudio sljedeći odgovor:

"Hvala kanadskom izborniku za motivaciju. Na kraju smo mi pokazali tko će sj**ati koga."