OVO NISTE MOGLI VIDJETI NA TV-U / Snimka slavlja Vatrenih iz drugog kuta: Pogledajte zašto je gotovo milijun pregleda skupio ovaj video

Fifa je objavila video na kojem se najbolje vidi kako je ono izgledalo

6.12.2022.
15:34

Hrvatska nogometna reprezentacija plasirala se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva nakon što je u osmini finala boljim izvođenjem 11-eraca izbacila Japan s 3-1.

OMILJENI DVOJAC /

Vrsaljko odgovorio na Lovrenove prozivke: Usred javljanja uživo napisao mu urnebesnu poruku

Nakon 120 minuta bilo je 1-1, da bi prilikom izvođenja 11-eraca u junaka izrastao Dominik Livaković koji je obranio tri udarca Japanaca.

Poveo je Japan golom Daizena Maede (43), na 1-1 poravnao je Ivan Perišić (55). Kako se rezultat više nije mijenjao ni do isteka 90. minute kao niti nakon dodatnih pola sata, o putniku u četvrtfinale odlučivalo se udarcima s bijele točke.

Poslije takvog raspleta uslijedilo je ludo slavlje hrvatskih nogometaša, a Fifa je objavila video na kojem se najbolje vidi kako je ono izgledalo.

Na Tik Toku snimka je prikupila gotovo 600 tisuća pregleda, na Instagramu 150 tisuća dok je na YouTubeu prikupila više od 60 tisuća pregleda.