2. KOLO ATP TURNIRA U PARIZU / Soderling prejak za Karlovića

Naš tenisač je izgubio dvoboj iako je protivniku ponudio samo jednu jedinu priliku za "break", što je Šveđanin u prvom setu iskoristio.

11.11.2009.
15:18

Hrvatski tenisač Ivo Karlović nije izborio treće kolo ATP turnira u Parizu. Bolji od našeg tenisača bio je deveti nositelj Šveđanin Robin Soderling sa 6:4, 7:6(6).

"Div sa Šalate" je izgubio dvoboj iako je protivniku ponudio samo jednu jedinu priliku za "break", što je Šveđanin u prvom setu iskoristio, dok Karlović od čak osam u gem nije pretvorio nijednu.

U dvoboju protiv Soederlinga Karlović je imao 14 as-servisa, a Šveđanin samo dva manje, dok je u njihovim međusobnim dvobojima rezultat sada izjednačen na 2:2.

Karlović se tako vratio u ritam poraza nakon što je u prvom kolu Pariza prije dva dana pobijedio Urugvajca Cuevesa, što mu je bila prva pobjeda nakon čak tri mjeseca.