ZABIO BIVŠEM KLUBU / Škarice za povijest

Rumunjski predstavnici u Ligi prvaka Otelul Galati bili su domaćini Targuu u osmini finala domaćeg kupa. Susret je obilježio fenomenalan pogodak Livija Antala koji je dvije godine proveo igrajući upravo za Targu.

26.10.2011.
13:08
Youtube

Aktualni rumunjski prvaci Otelul Galati ugostili su Targu u osmini finala rumunjskog kupa. Igrala se 87. minuta kada je dosuđen jedanaesterac za domaće. Samo šest minuta prije toga, gostujući sastav je izjednačio na 1:1.

No, kako to obično biva s bivšim igračima, Liviu Antal, koji je dvije godine proveo u Targuu, zapaprio je nekadašnjem klubu. Antal je pristupio izvođenju najstrože kazne i promašio, odnosno, pogodio stativu.

Ipak, opasnost nije prošla jer je lopta došla do Mariusa Pene na desnoj strani šesnaesterca, koji ju vraća natrag u kazneni prostor, gdje se Antal diže kao feniks iz pepela i zabija fenomenalnim škaricama.