[VIDEO] RUSIJA IZNENADILA SLOVENIJU, DOMAĆINI DEKLASIRALI MAKEDONCE: / Pogledajte čudesne obrane ruskog golmana koji je izludio Slovence

Rusija je nakon prvog poluvremena vodila šest golova

16.1.2021.
20:45

Rukometna reprezentacija Rusije svladala je Sloveniju u drugom kolu u skupini H Svjetskog prvenstva u Egiptu.

[VIDEO] KAPETAN OTKRIO NEPOZNATE DETALJE O KAUBOJIMA: /

Ove stvari sigurno niste znali, pogledajte što je Duvnjak rekao o suigračima

Rusi su slavili s osam golova razlike, konačan rezultat bio je 32-24, a najzaslužniji za taj trijumf Rusa bio je njihov vratar Viktor Kirejev koji je imao 17 obrana.

Prvo poluvrijeme završeno je 15-9 za Rusiju, a susret je odlučen u prvih 10 minuta nastavka kada su Rusi napravili seriju 5:2 i njihovo vodstvo Slovenci nisu uspjeli nadoknaditi.

Egipćani duplo bolji

Najefikasniji u ruskim redovima bili su Soroka, Kosorotov i Kiseljev koji su postigli po šest pogodaka.

Domaćini, reprezentacija Egipta, u drugom kolu uvjeljivo je pobijedila Sjevernu Makedoniju.

Egipćani su do dva boda stigli sjajnom utakmicom u kojoj su postigli čak dvostruko više golova od Makedonaca. Konačan rezultat bio je 38:19.