TELEMACH POTEZ DANA / Prvi poraz je tu, ali Kuzmanović je obranama živcirao Francuze. Odaberite najbolji potez utakmice

Sudjelujte u anketi i odaberite Telemach potez dana!

18.1.2024.
19:36

Hrvatska je porazom protiv Francuske (34:32)otvorila drugi krug Europskog prvenstva. Poluvrijeme protiv Tricolora završilo je izjednačeno (18:18), ali u nastavku su naši previše griješili u napadu.

I protiv naših najvećih rivala Francuza, neki su se potezi izdvojili od drugih. Sjajan je bio Dominik Kuzmanović koji je s 13 obrana zaustavljao Francuze, ali nažalost to nije bilo dovoljno.

Ipak, Kuzmanović je definitivno zaslužio biti u dva najbolja poteza Hrvatske. Na vama je da odaberete Telemach potez dana:

1. Sjajan Dominik Kuzmanović brani zicere Francuzima

2. Srni se otvorilo i doveo nas na -2

3. Hobotnica Kuzmanović brani nevjerojatno. Evo kako je skinuo sedmerac

Ne zaboravite, tijekom svake naše emisije 'Vrijeme je za rukomet' imate priliku glasati za Telemach potez dana. Skenirajte QR kod na ekranu i odaberite tko vas je od rukometaša najviše oduševio.

Također, sudjelujte u kreativnom natječaju Uhvati loptu, osvoji Telemach prvenstvo te 29. siječnja budi ponosni vlasnik QLED televizora i 1 godine besplatne pretplate na EON TV.

Sadržaj nastao u suradnji s RTL native timom i Telemach Hrvatska!