Očajan start i loš kraj: Zagreb izgubio u Bjelorusiji

U utakmici 5. kola skupine A Lige prvaka rukometaši PPD Zagreba u subotu su u gostima poraženi od bjeloruskog Meškova iz Bresta sa 22:26 (7:12).

15.11.2014.
19:55

Bila je to najlošija partija PPD Zagreba ove sezone u Ligi prvaka. Već na poluvremenu zaostajali su pet golova, a u drugom dijelu Meškov je većim dijelom imao prednost od pet do sedam pogodaka. Mala nada se ukazala pred kraj susreta kada se Zagreb pet i pol minuta prije kraja približio na tri pogotka zaostatka (20:23), ali za preokret nije bilo snage.

Kod Zagreba najefikasniji su bili Mario Vuglač sa 8 i Zlatko Horvat sa 5 golova, a ekipu Meškova predvodio je Srbin Nikola Manojlović sa 7 pogodaka. U sljedećem kolu, 23. studenoga, Zagreb opet igra protiv Meškova, ali na domaćem terenu.

Subota: Meškov Brest - PPD Zagreb 26-22

Nedjelja: La Rioja - Metalurg Skoplje Paris Saint-Germain - THW Kiel

LJESTVICA: 1. Paris Saint-Germain 4 0 0 +18 8 2. THW Kiel 3 0 1 +16 6 3. La Rioja 2 0 2 0 4 4. Meškov Brest 2 0 3 -2 4 5. PPD Zagreb 2 0 3 -6 4 6. Metalurg 0 0 4 -26 0