HRVATSKA POLAKO TONE: / Pogledajte kako se Portugalci poigravaju s našom obranom, izveli su krasan cepelin

Nakon prvog poluvremena rezultat je 9:12 u korist Portugalaca

13.3.2021.
19:23

Hrvatska muška rukometna reprezentacija stigla je u četvrtak Montpellier, gdje se od petka do nedjelje bori za plasman na Olimpijske igre u Tokiju s reprezentacijama Francuske, Portugala i Tunisa.

Nakon jučerašnjeg poraza od Francuske, Kauboje danas očekuju Portugalci, a nakon prvog poluvremena rezultat je 9:12 u korist Portugalaca.

Može se reći kako se Portugalci poigravaju s hrvatskom obranom, a to se najbolje može vidjeti u 27. minuti kada su izveli prekrasan cepelin. Više pogledajte u videu:

Horvat je u petak skratio momčad s 20 na 16 igrača. Susret s tribina tako prate golman Mate Šunjić, pivot Ilija Brozović te desni vanjski Luka Šebetić i lijevi vanjski Halil Jaganjac.

U nedjelju će (18.30) izabranici Hrvoja Horvata igrati svoju zadnju utakmicu, protiv Tunisa.