NE PRESTAJU MLJETI / Danska ovjerila kartu za polufinale Europskog prvenstva pobjedom protiv susjeda

Norvežani su nakon ove utakmice ostali na osvojena dva boda, dok je Danska osigurala nastup u polufinalu smotre starog kontinenta, gdje će ići s prve pozicije.

21.1.2024.
22:14

U skandinavskom derbiju derbiju između Danske i Norveške slavili su favozirani aktualni svjetski prvaci s 29:23.

ANKETA /

Hrvatskoj treba čudo da vidi polufinale Europskog prvenstva: Vjerujete li vi da je to moguće?

ANKETA /

Opet je rukometni svijet oduševljavao Emil Nielsen. Skupio je pet obrana zaredom, a poluvrijeme je završio s devet ukupno. U drugom poluvremenu je dodao još šest prema službenoj statistici.

Pobjedom Danske u polufinale je prošla i Švedska.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.