Liga prvaka / Dean Bombač spasio Mađare u završnici, Mirko Alilović bio na vrlo dobrih 36 posto obrana

Mirko Alilović skupio je osam obrana uz 36 posto uspješnosti, a Marin Šego upisao je dvije obrane

18.2.2019.
8:49
Marko Lukunić/PIXSELL

Okončano je 12. kolo Lige prvaka, a nedjelja je donijela očekivane ishode. Nantes, Szeged i Barcelona upisali su pobjede i spriječili iznenađenja...

Skjern je u sve težoj situaciji u borbi za prolaz u osminu finala Lige prvaka. Nadao se kako bi mogao na svom parketu svladati Nantes i tako se približiti prolazu, ali Francuzi su bili bolji. Tijekom prvog poluvremena Skjern je imao i četiri gola prednosti, Nantes se vratio, ali Danci su još jednom sredinom drugog dijela otišli na plus četiri.

Tu je postalo realnije da bi mogli do pobjede, ali gosti rade seriju 6:1 i tu polako preuzimaju kontrolu. Kada je u zadnjoj minuti Olivier Nyokaszabio za 34:32, domaćin je izgubio svaku nadu.