VELIKA ŠTETA / Bolan poraz Zagreba u Mađarskoj: Skupo plaćene pogreške u totalnoj drami

Rukometaši Zagreba poraženi su u dvoboju 6. kola skupine A Lige prvaka kod Pick Szegeda s 26-27 (15-13).

26.10.2023.
20:37

Hrvatski prvak je prikazao jednu od najboljih predstava u gostima zadnjih godina u Ligi prvaka, ali nije uspio ostati neporažen u Szegedu kod mađarskog viceprvaka.

TOTALNA TRANSFORMACIJA /

Nećete vjerovati kako izgleda nekada najbolji na svijetu: ‘Operirao sam čak i očne kapke‘

FNC 13 event 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo u prijenosu UŽIVO. Prijenos eventa počinje u 20.00.

Zagrebaši su odlično odigrali drugi dio prvog dijela, u 28. minuti su imali tri razlike, a na poluvrijeme otišli s dva gola viška na svom kontu. Briljirao je Timur Dibirov s četiri gola, dok je vratar Matej Mandić imao pet obrana.

Hrvatski prvak je odlično počeo i drugi dio, došao do četiri gola prednosti (17-13), ali Mađari uzvraćaju mini-serijom 6-2 za potavnanje 19-19. Igralo se gol za gol, a domaćini u 53. minuti nakon dugo vremena vode (23-22). Tri minute prije kraja Matej Gaber dovodi PICK u vodstvo 27-26, Matic Suholežnik potom gubi loptu za Zagreb, a u samoj završnici Martin Soares i Luka Stepančić promašuju za domaćine. Zagreb je imao 11 sekundi za zadnji napad na utakmici, no Edin Klis promašuje za remi.

Kod Zagreba je Miloš Kos imao pet golova, Luka Klarica i Timur Dibirov po četiri gola, dok je Matej Mandić utakmicu završio s 8 obrana.

Mađare su predvodili Luka Stepančić, Imanol Garciandia i Miguel Soares s četiri gola, Marin Jelinić je zabio tri, a Mario Šoštarić dva pogotka.

Zagreb je sada sedmi u skupini s pet bodova, koliko ima i Pick, a sljedeći dvoboj igra 16. studenoga kada u Areni dočekuje poljsko Kielce.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo