Pravilnik upotrebi kolačića

SLAVE SLUGU

RIJEČANI BOCNULI DINAMO I OLMA: Pogledajte kakav su video objavili dan nakon osvajanja Kupa

Malo tok je vjerovao da će moći srušiti Dinamo. a upravo se to dogodilo

Nogometaši Rijeke pobjednici su hrvatskog Kupa nakon što su u finalnom susretu igranom u Puli na stadionu Aldo Drosina pred 6.742 gledatelja pobijedili Dinamo sa 3-1.

Golove u pobjedi Rijeke zabili su Antonio Čolak (13), Tibor Halilović (40) i Zoran Kvržić (84), dok je strijelac za Dinamo bio Mislav Oršić u 63. minuti. Dinamo je u 73. minuti imao jedanaesterac za izjednačenje, no Simon Sluga je fantastično obranio udarac Daniju Olmu.

Stigao odgovor

Upravo su se toga dan nakon susreta još jednom prisjetili Riječani.

“Za sve buduće upite: Kada je zadnji put Simon Sluga obranio jedanaesterac? Odgovor je u videu”, poručili su s Rujevice i tako pomalo bocnuli Modre i jihova najboljeg igrača.