FANTASTIČNI MESSI I RONALDO / Remi Barcelone i Real Madrida

U jednom od najpoznatijih klupskih derbija, klubovi su podijelili bodove. Dva kluba na prepunom Santiago Bernabeuu odigrali su 1-1. Strijeci su bili Lionel Messi i Cristiano Ronaldo. Messi novim golom opet piše povijest.

16.4.2011.
22:29
PIXSELL

Najbolji svjetski nogometaš, Barcelonin Lionel Messi napokon je zabio gol momčadi Josea Mourinha. Ubrzo mu je uzvratio Cristiano Ronaldo koji je s druge strane napokon zabio gol Barceloni za konačnih 1-1.

Oba gola postignuta su iz penala. Messi je zatresao mrežu Real Madrida u 52. minuti, a Cristiano Ronaldo je izjednačio u 81. minuti.

Za glupost večeri pobrinuo se Albiol koji je srušio Davida Villu u šesnaestercu i time zaradio crveni karton.

Real Madrid nakon pet uzastopnih poraza od Barcelone može biti zadovoljan remijem. Barcelona šest utakmica prije kraja ima velikih osam bodova prednosti, pa je teško očekivati da neće obraniti naslov prvaka Španjolske.

Naglasimo još i da je Lionel Messi ovim pogotkom izjednačio slavni Puskasov rekord po broju golova u jednoj sezoni.