UPORNOST SE ISPLATI / Rakitić zabio gol kakav se rijetko viđa

Igrala se 84. minuta kada je domaći stoper vratio loptu vrataru Aranzubiji kako bi otklonio opasnost. No, Rakitić nije odustajao, već je krenuo 'pritisnuti' domaćeg golmana i, na koncu, taj mu se trud isplatio.

25.9.2012.
8:20

Važnu pobjedu ostvarila je Sevilla na gostovanju kod Deportiva. Momčad iz Andaluzije slavila je sa 2:0, a u listu strijelaca upisao se i hrvatski reprezentativac IvanRakitić. I to na kakav način...

Naime, Aranzubia je loše ispucao i pogodio leđima okrenutog hrvatskog reprezentativca, a lopta je ušla u mrežu za konačnih 2:0.

Vodeći pogodak za Sevillu djelo je Negreda koji je zabio u 75. minuti.