RAKITIĆ POSTAO PREDMET SPRDNJE NA DRUŠTVENIM MREŽAMA: / Pogledajte što je Vatreni uspio napraviti

Hrvatski reprezentativac nije se proslavio u gradskom derbiju

5.1.2020.
9:13
Screenshot

U gradskom derbiju zadnji Espanyol je u subotu na svom stadionu protiv Barcelone odigrao 2-2, a remi domaćinima donio je kineski veznjak Lei Wu u 88. minuti.

VELIKI KIKS BARCELONE PROTIV FENJERAŠA: /

Katalonskom gigantu samo bod, Rakitić zamijenjen na poluvremenu

Espanyol je poveo golom Davida Lopeza u 23. minuti. No, u drugom poluvremenu uslijedio je preokret. Luis Suarez u 50. minuti pogađa za 1-1, a u 59. Suarez je odlično asistirao Arturu Vidalu, koji donosi prednost Barceloni 2-1. U 75. minuti Barcelona je ostala s igračem manje, jer je drugi žuti karton dobio veznjak Frenkie de Jong. To je igračima Espanyola bio znak da krenu u opći napad i u 88. minuti kineski veznjak Lei Wu, koji je ušao u igru 14 minuta ranije, pogađa za konačnih 2-2.

Loše ocjene

Hrvatski veznjak IvanRakitić za Barcu je odigrao prvo poluvrijeme i nije se proslavio. posebno se našao na udaru korisnika društvenih mreža zbog jednog lošeg dodavanje i isto takvog pokušaja udarca, koje možete pogledati OVDJE i OVDJE.

Katalonski Sport ocijenio ga je četvorkom. Pišu kako Hrvat nije bio na svojoj uobičajenoj razini te da ništa posebno nije napravio zbog čega je na poluvremenu ostao u svlačionici.

Marca navodi kako Rakitić nije imao odgovor na presing suparnika te da je malo utjecao na igru prije nego što je zamijenjen.