Isplatilo se / Prvijenac najskupljeg nogometaša svijeta za Real

Najskuplje pojačanje Real Madrida, Gareth Bale, debitirao je pogotkom protiv Villarreala iako je njegov klub izgubio prve bodove u prvenstvu odigravši rezultatom 2:2.

15.9.2013.
14:30
theage.com.au

Realov trener Carlo Ancelotti ga je uključio u igru od prve minute u ofanzivnoj liniji s Ronaldom, Iscom i Benzemom.

Villarreal je stvarao prilike te je Cani uspio zabiti prvi gol već u 20. minuti.

Madriđani su izjednačili u 38. minuti kad je Modrić proigrao Carvajala te je ovaj s desne strane ubacio pred gol tako da Baleu nije bilo teško pogoditi s vrha peterca.

U 64. minuti su Madriđani poveli 1:2 pogotkom Ronalda. Šest minuta kasnije Santos je pogodio za 2:2 natrčavši na odbijenu loptu.

Nakon četiri kola, i Real i Villarreal imaju deset bodova te zaostaju za vodećim Atletico Madridom i Barcelonom koji imaju maksimalan učinak.