Svjetsko prvenstvo u rukometu / Potez utakmice: Pogledajte kako je Japanac poslao cijelu hrvatsku obranu 'po ćevape'

Watanabe je u 25. minuti sjajno fintirao dodavanje, na što je hrvatska obrana nasjela te se tako oslobodio za šut i lagani pogodak

13.1.2019.
22:00
AP images

Hrvatska rukometna reprezentacija bila je u nedjelju uvjerljiva protiv Japanaca u drugom kolu razigravanja po skupinama Svjetskog rukometnog prvenstva.

Naši rukometaši "pomeli" su Japance rezultatom 35:27, no potez utakmice pripao je japanskom igraču Jinu Watanabeu.

Watanabe je u 25. minuti sjajno fintirao dodavanje, na što je hrvatska obrana nasjela te se tako oslobodio za šut i lagani pogodak. Watanabe je na kraju utakmicu završio s tri pogotka, što nije ni blizu bilo dovoljno Japancima za pobjedu.

Njegov potez pogledajte u videu:

Besplatno gledaj live stream utakmica Svjetskog rukometnog prvenstva 2019. samo na RTLplayu!