BEZ IZNENAĐENJA / Posljednji putnici u Ligu prvaka

Arsenal, Benfica, Viktorija Plzen, BATE Borisov i Lyon posljednji su klubovi koji su izborili plasman u Ligu prvaka.

24.8.2011.
22:50
PIXSELL

Topnici su na gostovanju u Udinama pobijedili Udinese 2:1 i tako potvrdili londonskih 1:0. Domaćin je poveo golom Di Natalea u 39. minuti, no Van Persie u 55. i Walcott u 69. okreću rezultat. Di Natale je u 59. minuti promašio jedanaesterac, točnije njegov udarac je sjajno obranio Szczęsny.

Benfica je deklasirala Twente 3:1 nakon što je prva utakmica u Nizozemskoj završila 2:2.

BATE Borisov je načinio podvig pobijedivši u Grazu Sturm 2:0 nakon što je prva utakmica u Bjelorusiji završila bez pobjednika 1:1, a mjesto među odabranima izborili su i češka Viktoria te Lyon našeg Dejana Lovrena.