POSLASTICA S TRENINGA REALA: / Marcelo ubacio, Casemiro spustio, Modrić perfektno zakucao pod prečku

Uoči derbija imaju pet bodova manje od vodećeg Atletica

3.3.2021.
17:13

Nogometaši Real Madrida pripremaju se za nedjeljni derbi s Atletico Madridom. Nekoliko dana prije tog susreta osvanula je zanimljiva snimka s treninga Kraljevskog kluba. Zanimljiva je posebno jer je glavni akter u njoj hrvatski kapetan Luka Modrić. Zabio je Vareni prekrasan gol nakon kombinacije s Marcelom i Casemirom:

Real je, inače, u prošlom kolu upisao samo remi protiv Real Sociedada s kojim je u ponedjeljak kod kuće odigrao 1-1.

Iako su igrači Zinédinea Zidana dominirali u prvom poluvremenu, Real Sociedad je poveo u 55. minuti pogotkom Cristiana Portua. Izjednačenje i bod Kraljevskom klubu donio je u 89. minuti Vinicius. Kapetan hrvatske reprezentacije igrao je do 76. minute.

Zahvaljujući tom bodu Real Madrid se izjednačio s Barcelonom na drugom mjestu (53 bodova) i ima pet bodova manje od vodećeg Atlética (58).