KAPETAN LUKA / Pogledajte nastup 'buntovnika' Modrića

Lukavi trener Tottenhama stavio je Modriću kapetansku vrpcu oko ruke u pripremnoj utakmici protiv Orlando Piratesa. Hrvatski reperezentativac je igrao do 59. minute kada ga je zamijenio Niko Kranjčar

20.7.2011.
12:24

Nogometaši Tottenhama pružili su još jednu razočaravajuću predstavu na pripremama u Južnoj Africi.

Nakon što su u prvom susretu izgubili od Kaizer Chiefsa 0:1, u drugom dvoboju su odigrali 1:1 protiv Orlando Piratesa.

Spursi su poveli golom Nizozemca Rafaela van der Vaarta u 17. minuti, a rezultat je izjednačio Jele u 40. minuti.

U redovima londonskog sastava utakmicu je od prve minute započeo Luka Modrić, a igrao je do 59. minute kada je umjesto njega u igru ušao Niko Kranjčar.

Vedran Ćorluka je ušao u igru početkom drugog poluvremena.

Tijekom priprema na jugu 'Crnog kontinenta' Tottenham očekuje još jedna utakmica - 23. srpnja protiv mješovite momčadi Chiefsa i Piratesa.