SVE ISTO K'O I 2007. / Pogledajte fenomenalan slalom Messija

Lionel Messi je ponovno dokazao da je ozljeda stvar prošlosti. U uzvratnom susretu protiv Getafea u Kupu Argentinac je zabio oba gola za Barcelonu, od kojih je drugi doista bio fenomenalan.

17.1.2014.
8:53
AP

Navijači Getafea se sigurno pitaju što to Leo Messi ima protiv njihovog kluba. U dvije utakmice u tjedna dana utrpao im je četiri gola, po dva u svakoj utakmici, a Barcelona je s ukupnih 6:0 ispratila Getafe iz španjolskog Kupa.

U uzvratnom dvoju Argentinac je načeo Getafe u 44. minuti, a onda je uslijedio genijalni solo prodor u drugom poluvremenu kada je nanizao čak četvoricu igrača, zaobišao golmana, te s lakoćom poentirao za konačni rezultat.

Nešto slično, ali još genijalnije i bolje Messi je izveo 2007. protiv istog kluba, a u video ispod pogledajte kako je to najbolji igrač Barcelone izveo prije gotovo sedam godina: