POBJEDA PROTIV DINAMA BILA JE POSEBNA ZA GUARDIOLU: / Uspjelo mu je nešto što izaziva dvljenje

Pep Guardiola trener je Manchester Cityja od 2016. godine

12.12.2019.
9:07

Aktualni engleski prvak Manchester City u srijedu je u Ligi prvaka s uvjerljivih 4:1 na Maksimiru pobijedio zagrebački Dinamo, a u toj utakmici trener Građana Pep Guardiola došao je do velikog jubileja.

Dinamo je poveo u 10. minuti golom Danija Olma, no gosti su u nastavku susreta okrenuli rezultat sa četiri pogotka, tri je zabio Brazilac Gabiel Jesus (34, 50, 54), a među strijelce se upisao i Phil Foden (84).

Poseban gol

DINAMO ISPAO IZ EUROPE: City razbio Modre i okončao im san o osmini finala LP-a, a još gora vijest stigla je iz Ukrajine

DINAMO ISPAO IZ EUROPE: /

Upravo je treći Jesusov pogodak bio od posebnog značaja jer je to bio 500. gol koji su nogometaši Cityja postigli pod vodstvom Guardiole koji je preuzeo klub 2016. godine.