SLALOM U GURGLU / Zubčić popravio plasman u drugoj vožnji, Kolega izgubio jedno mjesto: Na postolju tri Austrijanca

Zubčićevo vrijeme 1:49.23 je dvije sekunde sporije od Fellerovog, a zaostatak Kolege za Austrijancem iznosio je 2,64 sekunde (1:49.87).

18.11.2023.
15:10

Austrijanac Manuel Feller pobjednik je prvog slaloma za skijaše koji je vožen za Svjetski kup u subotu u Gurglu, dok je hrvatski skijaš Filip Zubčić 14. , a Samuel Kolega 22.

SLALOM /

U Gurglu čak 27 skijaša nije završilo prvu vožnju: Drugu izborila dvojica od trojice hrvatskih predstavnika

SLALOM /

Feller, koji je bio najbrži i nakon prve vožnje, pobijedio je s vremenom 1:47.23. Za sjajan dan za austrijsko skijanje pobrinuli su se i Marco Schwarz koji je zauzeo drugo mjesto sa 23 stotinke zaostatka za pobjednikom (1:47.46) te Michael Matt koji je bio treći sa 1,05 sekunde zaostatka za Fellerom.

Treći hrvatski predstavnik u današnjoj utrci Istok Rodeš nije se plasirao u drugu vožnju nakon što je u prvoj zauzeo 39. mjesto.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO.