SLALOM / U Gurglu čak 27 skijaša nije završilo prvu vožnju: Drugu izborila dvojica od trojice hrvatskih predstavnika

Zubčić je zauzeo 18. mjesto s vremenom 55.42 sekunde i zaostatakom od 2.20 sekunde, dok je Kolega bio 21. sa 2,78 sekunde (56.00) zaostatka za Fellerom

18.11.2023.
12:31

Hrvatski skijaši Filip Zubčić i Samuel Kolega plasirali su se u drugu vožnju slaloma kojeg su skijaši u subotu vozili za Svjetski kup u Gurglu gdje je najbrži bio Austrijanac Manuel Feller.

BRAVO, BRAVO, BRAVO! /

Fantastična Leona Popović na postolju u Finskoj! Odmah je iza legendarne Shiffrin

Zubčić je zauzeo 18. mjesto s vremenom 55.42 sekunde i zaostatakom od 2.20 sekunde, dok je Kolega bio 21. sa 2,78 sekunde (56.00) zaostatka za Fellerom. Austrijanac je bio najbrži s 53.22 sekunde. Drugi je nakon prve vožnje bio Francuz Clement Noel sa 94 stotinke sporijim vremenom (54.16). Treći je još jedan Austrijanac Fabio Gstrein s 99 stotinki zaostatka za Fellerom.

Treći hrvatski predstavnik na današnjoj utrci Istok Rodeš je prvu vožnju završio na 39. mjestu sa 4,47 sekunde zaostatka za austrijskim skijašem nakon velike pogreške na stazi.

Prvu vožnju nije završilo 27 od 72 skijaša.

Druga je vožnja na rasporedu u 13.40 sati.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO.