BRAVO, DEČKI! / Rezultat karijere Samuela Kolege! Malo je nedostajalo za postolje, a u 'Top 20' ušao je još jedan hrvatski skijaš

Koliko je postolje bilo blizu govori činjenica da je ukupni zaostatak Kolege za pobjednikom iznosio

7.1.2024.
14:21
pROFIMEDIA

Samuel Kolega popravio je najbolji plasman u karijeri. U švicarskom Adelbodenu prvu je vožnju završio na šestom mjestu, a u drugom je kroz cilj ušao kao treći (+0.26). Ipak, to je značilo kako je hrvatski skijaš poboljšao rezultat karijere (dosad 9. mjesto), ali ni postolje nije bilo daleko.

KAKVA ŠTETA... /

Popović je s bolnim koljenom sigurno jurila prema novom postolju, ali onda je napravila pogrešku i sve nas rastužila

Nakon Kolege red je čekalo još pet skijaša, a o njihovom plasmanu ovisio je i rezultat našeg skijaša. U konačnici, Kolega je završio na 6. mjestu i time ostvario rezultat karijere! Koliko je postolje bilo blizu govori činjenica da je ukupni zaostatak Kolege za pobjednikom iznosio 49 stotinki.

Osim Kolege, bodove je uzeo i Istok Rodeš koji je izuzetno popravio rezultat iz prve vožnje i tako slalom završio na 17. mjestu.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO