KAKVA ŠTETA... / Popović je s bolnim koljenom sigurno jurila prema novom postolju, ali onda je napravila pogrešku i sve nas rastužila

Nakon odličnog izdanja u prvoj vožnji očekivanja su bila velika, druga vožnja tekla je fenomenalno, ali kobna je bila pogreška u donjem dijelu staze

7.1.2024.
13:22
Jurica Galoic/PIXSELL

Leona Popović nije uspjela završiti doći do postolja na jubilarnom 60. izdanju ''Zlatne lisice''. Nakon nezgodnog pada u prvoj vožnji Popović je osjećala bolove u koljenu, drugu vožnju odlično je skijala pod injekcijama...

KRALJICA NAŠA /

Što li je samo napravila Leona Popović: Saltom preletjela ciljnu liniju, u igri je za zlatnu medalju!

Činilo se kako juri prema preuzimanju prvog mjesta, a sasvim sigurno i prema postolju, ali u donjem dijelu staze proklizala je i izgubila svu prednost.

U prvoj vožnji Popović je dijelila drugo mjesto sa Lenom Duerr koja je nakon nje iskoristila ogromnu prednost iz prve vožnje nad Amerikankom Hurt (-1.83), a Vlhova je zatim odlično odskijala upravo taj kritični donji dio staze i osvojila zlato u Kranjskoj Gori. Leona Popović na kraju je završila na 11. mjestu. Šteta.

Zrinka Ljutić napravila je veliku grešku u prvoj vožnji koju je završila na 29. mjestu, ali drugi lauf nije uspjela završiti.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO