LŠ: Novi poraz crno-belih

Prvak Srbije poražen od ruske ekipe Čehovski medvedi sa 31:27

30.11.2012.
14:35

Rukometaši Partizana izgubili su večeras u Nišu od ruske ekipe Čehovski medvedi sa 31:27 (11:14), u 7. kolu A grupe Lige šampiona.

To je šesti poraz prvaka Srbije u dosadašnjem delu takmičenja, dok su Rusi zabeležili petu pobedu i vode na tabeli. Nošeni gromkom podrškom sa tribina u dvorani Čair crno-beli su odlično počeli utakmicu i nakon efikasne igre otišli na odmor sa tri gola prednosti. Činilo se da su blizu druge pobede u elitnoj konkurenciji, međutim, u nastavku je došlo do velikog pada u igri, što su gosti umeli da iskoriste.

Iskusna ekipa Čehovskih medveda zaigrala je znatno angažovanije u drugom poluvremenu i za tili čas dostigla prednost Partizana, koji je u ovom delu meča primio 20 golova.

Najefikasniji u redovima crno-belih bili su Mitrović sa šest i Radivojević sa pet pogodaka, dok je goste do pobede predvodio Dibirov sa sedam golova.