SAMO NAPRIJED / Leona Popović otkrila kakvo je stanje s ozljedom: 'Malo sam se zabrinula'

Nakon nezgodnog pada u prvoj vožnji Popović je osjećala bolove u koljenu, drugu vožnju odlično je skijala pod injekcijama…

7.1.2024.
16:20
Slavko Midzor/PIXSELL

Leona Popović nije uspjela završiti doći do postolja na jubilarnom 60. izdanju ''Zlatne lisice''. Nakon nezgodnog pada u prvoj vožnji Popović je osjećala bolove u koljenu, drugu vožnju odlično je skijala pod injekcijama…

BRAVO, DEČKI! /

Rezultat karijere Samuela Kolege! Malo je nedostajalo za postolje, a u 'Top 20' ušao je još jedan hrvatski skijaš

"Nažalost, pala sam pred samim ulaskom u cilj. Osjetila sam bol u koljenu, malo sam se zabrinula, no ligamente smo provjerili i oni su ok", kratko kaže i zaključuje:

"Utrka je bila po dosta teškim uvjetima, u drugoj vožnji sam imala malo više problema nego što sam očekivala."

U prvoj vožnji Popović je dijelila drugo mjesto sa Lenom Duerr koja je nakon nje iskoristila ogromnu prednost iz prve vožnje nad Amerikankom Hurt (-1.83), a Vlhova je zatim odlično odskijala upravo taj kritični donji dio staze i osvojila zlato u Kranjskoj Gori. Leona Popović na kraju je završila na 11. mjestu

ZrinkaLjutić napravila je veliku grešku u prvoj vožnji koju je završila na 29. mjestu, ali drugi lauf nije uspjela završiti.

"U prvoj vožnji sam napravila pogrešku i jedva sam se uspjela spasiti, dok su u drugoj vožnji "haklala" jedna vrata i bilo je gotovo. Flachau je iduća prilika da popravim ovaj loš niz rezultata", rekla je Ljutić.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO