NEVJEROJATNA DRAMA / Italija šokirala Španjolsku i plasirala se u finale Svjetskog prvenstva

Italija tako čeka boljeg iz dvoboja Hrvatske i Francuske te će se u nedjelju boriti za zlatnu medalju na ovom Svjetskom prvenstvu.

15.2.2024.
15:05

Italija je prvi finalist Svjetskog vaterpolo prvenstva. Oni su nakon neviđene drame iznenađujuće slavili protiv favorizirane Španjolske 8;6 te će u nedjelju igrati za naslov Svjetskog prvaka.

ANIĆ JUNAK HRVATSKE /

Hrvatska je u finalu Svjetskog vaterpolo prvenstva u Dohi!

U prvoj četvrtini obje momčadi su bile rezervirane te su zabile svaka po jedan gol, no Italija je dobila drugu četvrtinu s 3:1 i treću s 2:1.

Španjolska se probudila u zadnjoj četvrtini, došli na svega jedan gol zaostatka, ali je talijanski vratar obranio zicer Španjolcima na 6:5, u idućem napadu je Italija zabila nakon pet napada bez pogotka te je utakmica bila riješena.