OBA SUSRETA ZAVRŠILA 1:1 /

Odluka pada u uzvratu - prve utakmice bez pobjednika

Prve utakmice četvrtfinala Lige prvaka, odigrane u utorak u Barceloni i Manchesteru, završile su bez pobjednika, rezultatom 1:1.

1.4.2014.
22:37
AP Images

United je poveo protiv Bayerna u 58. minuti kada je glavom mrežu Neuera pogodio Vidić.

Vodstvo domaćina trajalo je samo devet minuta -  Mandžukić, koji je ušao neposredno prije, asistirao je Schweinsteigeru za konačnih 1:1.

Strijelac izjednačujućeg pogotka propustit će uzvrat pošto je zbog drugog žutog kartona isključen na samom kraju utakmice.

Atletico je na Camp Nou poveo spektakularnim golom Diega (56) s 25 metara, a izjednačio je Neymar (72) na dodavanje Inieste.

Barcelona je mogla i do pobjede, ali je sjajan udarac Messija u 86. minuti zaustavio Courtois.