Duže od sat vremena Astra nije mogla naći put do mreže, što je iziritiralo navijače, a gnjev su usmjerili prema Budescuu te su ga zvižducima ispratili s terena tijekom izmjene.

11.3.2014.
9:02
YouTube Screenshot

Constantin Budescu, igrač Astra Giurgiua, rumunjskog kluba, neprimjerenom je gestom uzvratio navijačima koji su ga izviždali.

Iako je klub ponovno na pobjedničkom kolosijeku, posljednji meč protiv Pandura (2:0) je obilježio ovaj nepromišljeni čin.

Sredinom drugog poluvremena domaćin je u razmaku od pet minuta ostavio goste bez nade da ostanu neporaženi iako su predvođeni srpskim stoperom Markom Momčilovićem dugo odolijevali.

On im nije ostao dužan , već je odgovorio na prozivke - prvo verbalno, a potom pokazivanjem srednjeg prsta.