ODLIČAN JE BIO / Vlašiću naknadno ipak pripisali pogodak. Pogledajte prvijenac preporođenog Vatrenog u Serie A

Isprva su Talijani pripisali ovaj gol kao autogol, ali naknadno je odlučeno da će se ipak pripisati Vlašiću

28.8.2022.
8:16

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić na kraju je ipak bio strijelac u pobjedi Torina koji je u susretu 3. kola talijanskog nogometnog prvenstva kao gost svladao Cremonese s 2-1 (1-0).

U 17. minuti utakmice Vlašić je sa sedam-osam metara pucao prema domaćim vratima, a stoper Cremonesea Bianchetti je u pokušaju izbijanja lopte metar ispred linije sam ugurao loptu u mrežu. Isprva su Talijani pripisali ovaj gol kao autogol, ali naknadno je odlučeno da će se ipak pripisati Vlašiću.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Na 2-0 povisio je Radonjić u 65. minuta, da bi poraz domaćih ublažio Sernicola u 80.

Vlašić je odigrao čitav susret za Torino koji pod vodstvom Ivana Jurića odlično stoji, nakon nepotpuna tri kola je na vrhu ljestvice sa sedam bodova, koliko imaju i rimski klubovi Lazio i Roma.