[VIDEO] RONALDO POKAZAO DJELIĆ MAGIJE: / Ono što radi u posljednje vrijeme ulazi u rubriku vjerovali ili ne

Oba gola za Juve zabio je portugalski majstor Cristiano Ronaldo

19.1.2020.
22:46

Nogometaši Juventusa, kao što se i očekivalo, iskoristili su u nedjelu navečer na svom terenu u Torinu, kiks Intera i pobjedom 2:1 protiv Parme pobjegli su "Nerazzurrima" na četiri boda prednosti.

ROMA OSVOJILA GENOU I PREKINULA CRNI NIZ: /

Juventus ima priliku pobjeći Interu

Cristiano Ronaldo zabio dva gola

Oba gola za Juve zabio je portugalski majstor Cristiano Ronaldo stigavši do brojke od 16 pogodaka u Serie A ove sezone, a više od njega zabio je tek napadač Lazija Ciro Immobile koji vodi na ljestvici strijelaca sa 23 gola.

Ronaldo je doveo Juve u vodstvo u 43. minuti, a izjednačio je Andreas Cornelius u 55. minuti. Međutim, samo tri minute kasnije torinska "Stara dama" je izvela brzu kontru koju je u pogodak pretvorio Ronaldo na sjajnu povratnu loptu Argentinca sjajnog Paula Dybale. Marko Pjaca ovoga puta nije dobio priliku za Juve.

CR7 sedmi je uzastopni put zatresao mrežu, šesti u posljednja tri dvoboja...

Inter ima za čim žaliti

Talijanski prvak je ovom pobjedom iskoristio kiks Intera koji je na gostovanju kod Leccea odigrao mršavih 1:1 spojvši tako dva kola bez pobjede. U prošlom kolu Inter je kod kuće odigrao 1:1 protiv Atalante, a u nedjelju je istim rezultatom završio i ogled protiv Leccea.