[VIDEO] ANTE REBIĆ OPET ZABIO: / Pogledajte novu majstoriju Vatrenog u dresu Milana

Hrvatski napadač u 2020. godini postao je pravi stroj za golove

17.2.2020.
22:45

Ante Rebić je u nevjerojatnoj formi. Napadač Milana i Vatrenih ponovo je zabio, ovaj put u utakmici protiv Torina u 24. kolu Serie A.

Rebić je u 25. minuti ušao u šesnaesterac Torina i na sjajnu povratnu loptu Samua Castilleja reagirao na najbolji mogući način - zabio je za vodstvo Rossonera 1:0. Kasnije se pokazalo da je gol Rebića ujedno bio i za pobjedu Milana. Utakmica je, naime, završila rezultatom 1:0.

Rebićev sjajan pogodak pogledajte OVDJE.

SMIJE LI OLMO IGRATI U DRUGOM KRUGU LIGE PRVAKA AKO JE VEĆ NASTUPAO ZA DINAMO? /

Evo što kaže UEFA-in pravilnik

Milanova renesansa

Hrvatski napadač u 2020. godini postao je pravi stroj za golove. U drugom dijelu sezone ovo mu je već šesti gol i uz Zlatana Ibrahimovića je razlog zbog kojeg Milan doživljava pravu renesansu.

Rebić je igrao do 88. minute za Milan koji je ovom pobjedom skočio na osmo mjesto ljestvice sa 35 bodova, koliko imaju šesta Verona i sedma Parma, dok je Torino ostao 14. sa 27 bodova.

Na vrhu je Juventus sa 57 bodova, drugi Lazio ima 56, a treći Inter 54.