VIDEO, PSG UŠAO U FINALE FRANCUSKOG KUPA: / Mbappe zaradio crveni zbog starta za zatvor

U drugom polufinalu sastaju se Monaco i Montpelliere

30.1.2018.
23:34
Screenshot

PSG je slavio u gostima kod Rennesa sa 3-2 u polufinalu francuskog kupa. Gosti su načeli mrežu Rennesa sjajnim golom Meuniera u 24. minuti. Gosti su mislili da su riješili pitanje pobjednika dvama golovima Marquinhosa i LoCelsa u 54., odnosno 58. minuti, ali Mbappe se potrudio da utakmica bude zanimljvija do kraja.

Naime, sjajni francuski napadač u 63. minuti džonom je s leđa startao na list Ismaila Sarra, a sudac mu je nakon pregledavanja videosnimke dao izravan crveni karton. Ovo je 19-godišnjem napadaču prvo isključenje u profesionalnoj karijeri. Goste je ohrabrilo te su u 85. minuti prvo smanjili na 3-1 golom Sakha, a konačan rezultat postavio je Prcić u 92. minuti.

Parižani su tako ušli u finale Kupa, a drugog finalista znat ćemo nakon dvoboja Monaca i Montpelliera koji se igra 31.1.