[VIDEO] PRIČA SE DA MU JE OVIM DRIBLINGOM ZAVRŠIO KARIJERU: / Ronaldo čudesnim potezom oduševio nogometni svijet

Ne treba puno nagađati tko je opet bio glavni igrač na terenu

13.1.2020.
8:18

U derbiju 19. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Rimu pobijedio Romu sa 2-1 preuzevši vodstvo na ljestvici. Torinska "Stara dama" je već nakon deset minuta vodila 2-0, a domaćin je u nastavku uspio tek ublažiti poraz. Gosti su poveli u trećoj minuti golom Meriha Demirala, a sedam minuta kasnije Cristiano Ronaldo je realizirao kazneni udarac za 2-0. U 68. minuti je smanjio Diego Perotti iz novog jedanaesterca.

Ne treba puno nagađati tko je opet bio glavni igrač na terenu. Dakako, bio je to Cristiano Ronaldo, čovjek koji je zabio odlučujući pogodak za Juventus. Bio mu je to već deveti gol u nešto više od mjesec dana i može se svakako reći kako je ponovno u vrhunskoj formi.

Navijače je pak posebno oduševio driblingom kojim je, kako kažu neki korisnici Twittera, završio karijeru ponajboljeg braniča Rome, Chrisa Smallinga.