Tottenham je na White Hart Laneu pobijedio španjolski Athletic Bilbao 2:1 u posljednjoj provjeri pred početak prvenstva.

6.8.2011.
22:58

Pogotke za Tottenham postigli su Crouch u 50. i Defoe u 53. minuti, a Niko Kranjčar, koji je igrao cijelu utakmicu, u 71. je minuti promašio kazneni udarac. Točnije, obranio mu ga je gostujući vratar Iraizoz.

Osim Kranjčara, u prvih 11 Spursa bio je i Vedran Ćorluka, koji je zamijenjen na poluvremenu. Luka Modrić utakmicu je započeo s klupe, ali nakon što se u 23. minuti ozlijedio Pienaar, hrvatski je veznjak ušao u igru i sudjelovao u akciji kod drugoga Tottenhamova gola. Luka je prilikom ulaska u igru dobio ovacije White Hart Lanea, unatoč svemu što se događalo ovoga ljeta oko njegovog transfera u Chelsea.

szólj hozzá: Tot 2-1 Ath

Inače, Athletic je poveo na utakmici preko San Josea u 25. minuti.

Bila je to posljednja provjera Tottenhama uoči početka engleskog prvenstva koje počinje idući vikend. Spursi će u prvom kolu na svom White Hart Laneu ugostiti Everton.