u vrhunskoj formi / VIDEO Kramarić zabio treći pogodak u dva kola, Hoffenheimu ipak samo bod

Krama je u 16. minuti mirno realizirao najstrožu kaznu, a bio mu je to ukupno deveti bundesligaški pogodak ove sezone

2.2.2019.
18:10
AP Images

U 20. kolu Bundeslige Hoffenheim je kod kuće protiv Fortune iz Düsseldorfa odigrao 1-1, a Kramarić je bio strijelac vodećeg gola za domaćine u 15. minuti iz jedanaesterca. Remi Fortuni donio je Hennings u 46. minuti.

Bio je to Kramarićev treći pogodak u posljednja dva kola. U prošlom kola je postigao dva pogotka u pobjedi protiv Freiburga, a njegov ovosezonski učinak zasad iznosi 9 golova i 2 asistencije.

Podsjetimo, Kramarić je u strašnoj formi i što se europskih natjecanja tiče. U grupnoj fazi Lige prvaka zabio čak pet pogodaka, šteta što njegov Hoffenheim nije prošao skupinu jer, sudeći po njegovoj formi, ta bi brojka rasla i dalje...