U susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus i Sampdorija su u Torinu odigrali bez pobjednika 1:1, cime je Sampa prekinula Juventusov niz od 25 uzastopnih domacih pobjeda u Serie A.

14.12.2014.
17:07

Torinska 'Stara dama' je povela golom Patricea Evre u 12. minuti, a gosti su izjednacili golom Manola Gabbiadinija u 51. minuti. Zanimljivo, Sampdorija je bila posljednja momcad koja je protiv Juventusa slavila u Torinu i to u sijecnju 2013. godine.

Taj kiks je iskoristila Roma koja je u derbiju u Genovi slavila s 1:0 protiv domacina. Od 30. minute gosti su imali igraca vise jer je iskljucen golman Genoe, ali Adem Ljajic nije realizirao jedanaesterac. Ipak, do odlaska na odmor je zabio Nainggolan fantastican gol iz voleja s ruba 16-erca, a do kraja utakmice Roma je lakocom odrzavala prednost.

Parma i Cagliari su odigrali bez pobjednika, dok je Verona bitne bodove za spas osvojila kod Udinesea (1:2).

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

Juventus - Sampdoria 1:1 Genoa - Roma 0:1 Parma - Cagliari 0:0 Udinese - Verona 1:2

Redoslijed: Juventus 36 Roma 35 Lazio 26 Sampdoria 26 Genoa 26 ...