[VIDEO] IVAN PERIŠIĆ BRILJIRAO I TAKO POSLAO BRUTALNU PORUKU KLUPSKIM ČELNICIMA: / Neshvatljivo je da bi mu to napravili

Fantastični hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić ugradio u pobjedu Bayerna gol i asistenciju

19.1.2020.
18:16

Nogometaši Bayerna u nedjelju su poslijepodne pobijedili u dvoboju 18. kola Bundeslige u Berlinu Herthu s 4:0 i probili se na drugu poziciju, a hrvatski reprezentazivac Ivan Perišić ugradio je u pobjedu gol i asistenciju, te je bio proglašen i najboljim igračem utakmice... Prema Sofa Scoreu, Perija je odigrao za čistu desetku...

Bavarci do pobjede došli tek u drugom dijelu

BAYERN DONIO ODLUKU: /

Nijemci objavili što će biti s Perišićem ovog ljeta i ostaje li u Münchenu

Bavarci su do pobjede došli tek u drugom dijelu, u 60. minuti je centaršut Ivana Perišića glavom u gol pretvorio Mueller, a u 73. minuti je Lewandowski iz penala povećao na 2:0. Alcantara je dvije minute kasnije zabio i treći gol za Bayern, a u 84. minuti u strijelce se upisao i Perišić, nakon što mu je Mueller uzvratio asistencijom.

Dosad zabio ukupno 5 pogodaka uz sedam asistencija

Vodi RB Leipzig s 40 bodova, a Bayern je drugi s dva boda manje.

Ivan Perišić stigao je ljetos u Bayern na posudbu iz milanskog Intera. U 19 nastupa u svim natjecanjima zabio je 5 golova i namjestio ih još sedam. Unatoč solidnoj formi u redovima njemačkog prvaka, Bild je prije nekoliko dana objavio kako Bayern vjerojatno neće potpisati trajni ugovor s njim.

Drugi dio sezone tako će mu se, prema pisanju spomenutog njemačkog dnevnog lista, svesti na dokazivanje kako bi se prodao u neki drugi klub jer je u Interu postao višak dolaskom Antonija Contea. Perišića je u München doveo Niko Kovač. Međutim, bivši izbornik dobio je otkaz početkom studenog pa je Perišić ostao bez velike podrške u svlačionici i čovjeka koji je inzistirao na njegovom dolasku.