Nogometaši Barcelone na uvjerljiv su način apsolvirali prvu službenu utakmicu nakon kratke božićne stanke.

5.1.2012.
8:48

Barcelona je već od ranog početka pokazala suparniku kako stvari stoje i tko je bolja momčad. Dva je puta u razmaku od samo šest minuta prvog dijela strijelac bio Cesc Fabregas, dok je druga dva gola za Katalonce zabio Lionel Messi u drugom dijelu i tako dokazao da je gripa iza njega.

Najbolji nogometaš današnjice zatresao je prvi put mrežu u 73. minuti, samo 14 minuta nakon što je ušao u igru kao zamjena za Pedra, dok je drugi gol zabio u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Barcelona je tako jednom nogom kročila u četvrtfinale, pa uzvrat za tjedan dana dočekuje posve mirna. Podsjećamo, pobjednik ovog susreta u četvrtfinalu ide na boljeg iz dvoboja Real Madrid – Malaga.

U drugom odigranom susretu dana Real Sociedad je na domaćem travnjaku slavio protiv Mallorce 2:0 golovima Mikela Aranburua i Imanola Agirretxe.