[VIDEO] LOVREN OTKRIO ŠTO MU SE NIJE SVIDJELO NA POLJUDU: / 'To je bio problem'

Naš novinar na licu je mjesta i donosi prve izjave igrača

10.10.2019.
22:51

Hrvatska nogometna reprezentacija na korak je do plasmana na Europsko prvenstvo 2020. godine nakon što je u susretu 6. kola E skupine pred 33.000 gledatelja na stadionu Poljud pobijedila Mađarsku sa 3-0.

VATRENI RAZBILI MAĐARE I DOŠLI NA KORAK DO EURA: /

Modrić i Petković bacili krcati Poljud u trans, Modri zabio gol za pamćenje

Svjetski doprvaci su rutinski stigli do važna tri boda na putu do EP-a. "Vatreni" su dominirali od prve minute i pitanje pobjednika niti jednog trenutka nije bilo upitno.

Hrvatska je sav posao obavila već u prvom poluvremenu postigavši sva tri gola, a golove su zabili Luka Modrić (5) i Bruno Petković (24, 42). Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija, no Ivan Perišić je u 54. promašio kazneni udarac

Nakon utakmice gosti su se tužnih izraza lica spustili u svlačionicu dok su Vatreni očekivano bili presretni.

Loš travnjak

"Kao što ste rekli atmosfera fantastična nakon 4 godine stanke, jedan lijepi doživljaj sve je bilo super. Nabitnije je da smo pobijedili smo s 3:0, možda je teren bio problem. Da je bio bolji možda bi malo ljepše igrali. Zahvaljujem svim navijačima što su nas bodrili... Znači mi puno što sa igrao, svaki igrač je željan igre u klubovima, možda trenutno neki ne igraju, ali će se to promijeniti. Dobro radimo i to će se promijeniti. Imamo dobru šansu se kvalificirati kao prvi... Wales nema tu opreznije, mi smo ekipa koja zaslužuje respekt i traži pobjedu bit će sigurno teško, i u Osijeku je bilo teško. Očekujemo veliki borbu, ali nismo o njima razmišljali uoči ove utakmice, imamo dva dana da se pripremimo", rekao je Dejan Lovren.