URNEBESNI CONTE: / Osebujni Talijan još je jednom oduševio svijet ludom proslavom gola

Nogometaši Chelseaja napravili su u subotu novi veliki korak prema naslovu engleskog prvaka, u dvoboju 29. kola Premier lige kao gosti su svladali Stoke City s 2-1.

18.3.2017.
22:04
Screenshot

Prvo je poluvrijeme završeno rezultatom 1-1, a činilo se da bi to mogao biti i konačan ishod. No, onda se u 87. minuti Gary Cahill dobro snašao pred suparničkim golom nakon kornera i donio pobjedu Chelseaju, a taj je pogodak toliko oduševio trenera BluesaAntonija Contea da se u euforiji objesio za klupu za pričuve i ljuljao se poput malog djeteta. Temperamentni Talijan i ranije je oduševljavao svojim proslavama, a nakon ove posljednje je opet jedna od glavnih tema u engleskim medijima i na društvenim mrežama.

SHAKESPEARE UNIŠTIO BILIĆA: /

Hrvatski trener nakon samo 7 minuta nije znao što ga je snašlo!

Chelsea na prvom mjestu ima velikih 13 bodova prednosti pred Tottenhamom i krupnim koracima grabi prema naslovu. Nakon tri naslova talijanskog prvaka s Juventusom Conte je tako na pragu osvajanja prvog trofeja i u Engleskoj.